משלוח ישיר – עד מלונת הלקוח

משלוחי מזון עד הבית? מעכשיו, גם את האוכל של חברכם הנאמן תוכלו להזמין באינטרנט ולקבל משלוח עד המלונה! נשמע כמו חלום שמתגשם? היכנסו ללינק והתחילו להגשים את חלומכם!

Dog- לי סטייל עד פתח ביתכם

כדי לקנות מוצרי איפור – יש אפשרות להזמין אונליין. כדי לקנות אוכל מהסופר – גם כן, הזמנה ומשלוח עד הבית. מהיום, תוכלו להזמין אוכל, מוצרי טיפוח ויופי עבור חיית המחמד שלכם בלחיצת כפתור בלבד!

תושבי הקריות והסביבה מהיום תוכלו ליהנות משירותיה המדהימים של החנות Dog  – לי סטייל עם מגוון של מוצרים המגיעים עד לפתח ביתכם.

מספרה לכלבים – גם בריא וגם אופנתי

תספורת אצל הכלב או החתול שלכם – אינו עניין אסתטי בלבד. כידוע, בשיער החיות יכולים להיווצר התקבצויות שונות של לכלוך ובעלי חיים טפילים – כגון קרציות, עלוקות ועוד. יצורים אלה ניזונים ממציצת דמם של בעלי החיים. ככל ששיער החיה קצר יותר – כך יהיה לבעליו קל יותר לשמור על בריאותו, לטפח אותו ולשים לב אם נגרם נזק כלשהו לעור שלו.

להימנע מהחום הכבד

בחנות שלנו Dog  – לי סטייל תוכלו להגיע ולפנק את הכלב או החתול שלכם בתספורת יפה ואופנתית. תספורת זו תשדרג את מראהו וגם תיתן לו אפשרות לצינון והקלה על החום הכבד באקלים הארצישראלי החם והיבש כל כך.

בואו והתרשמו מהחנות המשודרגת שלנו על כלל מוצריה ושירותיה. החנות Dog – לי סטייל תיתן לכלב או החתול שלכם מקום טוב להרגיש בו בבית, ולכם הבעלים היקרים – נחת מהאושר של חברכם הנאמן.

התקשרו אלינו!